Kāpēc izsole var būt labāka par automašīnu tirgu?

Publicēts: 2023. gada 19. maijs
1134
Kāpēc izsole var būt labāka par automašīnu tirgu?

Ļoti liela daļa automašīnu pircēju meklē sev jaunu transportlīdzekli automašīnu tirgū. Jau sen ierasts, ka automašīnu tirgū varēsiet atrast sev tīkamu automašīnu. Taču pēdējā laikā Latvijā aizvien populārāka kļūst automašīnu izsoļu platforma autoa.lv. Lai palīdzētu Jums iegādāties vēlamo automašīnu par izdevīgu cenu, esam sagatavojuši šo rakstu, kurā salīdzināsim abus automašīnu pirkšanas veidus - automašīnu tirgu un automašīnu izsoles.

Automašīnu tirgus - liela izvēle, kas var radīt sajūtu, it kā būtu laimējis loterijā

Latvijā ir vairāk nekā viens automašīnu tirgus. Vispopulārākais noteikti būs Rīgā. Par automašīnu tirgu tiek sauktas vietas, kur varat iegādāties automašīnu no vienas vai vairākām kompānijām. Lielākajos automašīnu tirgos varēsiet atrast vairākus tūkstošus dažādu automašīnu. Šeit ir daudz dažādu marku, modeļu, virsbūves veidu un krāsu. Tomēr mēs nevaram ignorēt faktu, ka automašīnu tirgiem ir ļoti daudzveidīga reputācija. Noteikti satiksiet kādu cilvēku, kas tika apkrāpts tirgū un kāds ne īpaši godīgs pārdevējs “iesmērēja” automašīnu ar defektiem.
Lai gan šobrīd ar VIN verifikācijas platformām un arvien plašāku pieeju informācijas avotiem Jūs varat uzzināt gandrīz visu par automašīnu, tāpat pastāv iespēja, ka automašīnas tirgū radīsiet kādu slēptu informāciju... Mēs nevēlamies saukt visus šāda veida pārdevējus par krāpniekiem, taču iegādājoties trasportlīdzekli automašīnu tirgū, jābūt īpaši uzmanīgam.
Tāpat, lūdzam ņemt vērā, ka automašīnu cenas tirgū nebūs krietni zemākas par piedāvājumiem sludinājumos vai izsolēs, lai gan visu modeļu stāvoklis šeit ir tālu no ideāla. Automašīnu skaits tirgus vietās ir patiešām liels, taču dominē vidējās vai augstākās klases 7-13 gadus veci universāli ar dīzeļdegvielas dzinējiem, 200 000+ km nobraukumu un vidējo komplektāciju.
Ja meklējat ekskluzīvu automašīnu, piemēram, retro BMW M3, zilu, rallija iedvesmotu sportisku Subaru vai ietilpīgu pikapu, Jūs, visticamāk, neatradīsiet to šeit. Taču, ja vēlies Audi A6 ar 2-3 litru dīzeļdegvielas dzinēju, vai gadījuma, ja Jūs interesē ekonomisks VW Golf, tad auto tirgū Jūs noteikti atradīsiet plašu automašīnu klāstu.

Automašīnu izsoles - augošs piedāvājums, ātra darījuma noslēgšana

Lai arī automašīnu izsoles Latvijā ir parādījušās salīdzinoši nesen, tās kļūst aizvien populārākas. Ja salīdzināt šo automašīnu pārdošanas sistēmu ar automašīnu tirgu, tad tai viennozīmīgi būs savas priekšrocības.
Ja salīdzinām piedāvājumu skaitu, tad automašīnu tirgus būs bagātīgāk piepildīts ar automašīnām. Taču, ja ņemam relatīvo daudzveidību (cik dažādi ir piedāvājumi, salīdzinot ar kopējo summu), autoa.lv piedāvājums noteikti ir daudzveidīgāks. Izsoles portālā biežāk parādās dažāda vecuma, krāsu, nobraukuma, komplektāciju automašīnas, kā arī unikālas markas, modeļi un komplektācijas.
Daudzveidīga, bet tajā pašā laikā nepārpaldīta ar vienādiem piedāvājumiem - pircējam ir vieglāk orientēties starp visiem piedāvājumiem. Pircēji, pārlūkojot portālu autoa.lv, var viegli atrast to, kas viņiem patīk, vai ko viņi ir meklējuši. Tā kā ne visas automašīnas tiek norādītas automašīnu tirgus sludinājumos, ierodoties uz vietas ir diezgan grūti saprast, no kā sākt Jums nepieciešamās automašīnas meklējumus. Lielāko daļu laika varat pavadīt staigājot šurpu turpu, no viena pārdevēja līdz citam, meklējot variantu, kura komplektācija, stāvoklis vai citas īpašības atbilst Jūsu cerībām.
Izsolēs Jums uzreiz ir pieejama visa informācija. Jūs varat pārbaudīt automašīnas vēsturi pēc VIN koda, redzēt detalizētas fotogrāfijas un noskaidrot automašīnas defektus, pat neizejot no mājām vai darba vietas.Saistītie raksti: